Ohlášky

Informace z farnosti (neděle 28. dubna 2024):

Zapisují se úmysly na mše svaté na rok 2024.

Příští neděli se koná celodiecézní sbírka na pronásledované křesťany. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!

Páteční májové pobožnosti se budou konat vždy přede mší svatou, tj. v 17.15 u oltáře Panny Marie.

V sobotu 11. května se koná pouť rodin na poutní místo Panny Marie Pomocné u Zlatých Hor. Jako příprava na tuto pouť se bude v termínu od 2.–10. května konat v diecézi modlitba novény za rodiny, která bude zakončena slavnostním uložením ostatků rodiny Ulmových na poutním místě Panny Marie Pomocné u Zlatých Hor při pouti rodin. Podrobněji viz nástěnka.

Ve čtvrtek 23. května se uskuteční pouť seniorů na Svatý Hostýn. Farnost Ostrava-Třebovice chystá na tuto pouť autobus. Zájemci nechť avizují svou účast v sakristii.

Starší ohlášky najdete zde