Angličtina

Pojďte se s námi učit anglicky – kurzy angličtiny ve Svinově na faře

Již 8 let probíhají v naší obci výukové kurzy angličtiny. Chtěla bych touto cestou mezi nás pozvat všechny zájemce z řad svinovských ale i přespolních občanů . Tyto kurzy jsme si zorganizovali my sami, tj., parta svinovských občanů, kteří jsme se chtěli učit angličtině, nechtěli jsme dojíždět nikam daleko a platit vysoké sumy v nějaké jazykové vzdělávací agentuře.

Vstříc nám vyšel svinovský pan farář Jan Larisch, který nám poskytl učebnu na faře. Dále jsme si najali profesionální lektorku paní Mgr.Valérii Šmýrovou, která má dlouholeté zkušenosti s výukou anglického jazyka. V tomto školním roce probíhají tři kurzy po 60-ti minutách, a to vždy v úterý:

od 17:15 do 18:15 – úplní začátečníci, úroveň A1

od 18:15 do 19:15 – středně pokročilí, úroveň B1

od 19:15 do 20:15 – mírně pokročilí, úroveň A2.

Vyučování probíhá ve skupinách max. 10-ti osob, ve velmi přátelském duchu, v kruhu sousedů a přátel, a často po skončení pokračujeme v „konverzaci“ v místní hospůdce. Paní lektorka je vstřícná a klidná osoba, která se na nás nikdy nezlobí, ale všechno nám třeba 10 x vysvětlí, aniž by použila rákosku. Učebnice, ze kterých se učíme, se nazývají New English File z nakladatelství Oxford Press. Na platbu lektorce se skládáme částkou 1 600,-Kč na osobu a půlrok. Pokud máte zájem zkusit to s námi, přijďte na ukázkovou zkušební hodinu, která je zdarma. Rádi Vás mezi sebou přivítáme. Bližší informace poskytne paní Hana Trtílková – tel.: 605 157 950.