Čtení na pokračování s Josefem Janštou

ČTENÍ NA POKRAČOVÁNÍ

nabízí

Josef Janšta, jáhen a katolický spisovatel

Blíží se začátek vyučování. Ve třídě je nezvyklé ticho, protože hned v první hodině se bude psát písemka z matematiky. Děvčata i kluci si opakují vzorečky, Mirka s Luckou se zkoušejí navzájem a stačí se přitom pomodlit k andělům strážným, aby jim pomáhali. Do třídy vchází Libor, černovlasý štíhlý elegán. Volá na všechny: „Doufám, že se neučíte!?“

Kluci i děvčata dělají, že je učení nezajímá. Až na Mirku a Lucku, které dál pokračují v opakování. Obě se bojovně postaví, když přichází Libor k jejich lavici. Jsou o hlavu menší než on, ale poslouchat ho nemíní.

Kdo chce znát pokračování děje, stačí,

 když pošle svůj mail nebo pošlou svůj mail jeho rodiče

na adresu: spis.jansta@seznam.cz,

a bude se začátkem druhého pololetí pravidelně dostávat příběhy ke čtení.

(Doporučený věk čtenářů je /9/10 – 14/15/ let)

Josef Janšta je autorem řady knih pro děti a mládež